Výroba

vyroba[1].jpgHONKA kladie najväčší dôraz na kvalitu a presnosť výroby a to od začiatku výrobného procesu až do konca.

Aplikovanie najmodernejšej spracovateľskej technológie, precízne opracovanie masívneho borovicového dreva a rokmi získané skúsenosti zaručujú prvotriednu kvalitu každého vyrobeného dreveného domu HONKA.

Predpoklady precíznosti vo výrobe sú vytvárané už pri výkresovej fáze každého zrubového domu HONKA, ktorý je umeleckým dielom CAD technológie.

Počítačová technológia vo výrobe slúži hlavne k presnému zobrazeniu každého domu HONKA na obrazovke počítača až do najmenších detailov. Takto pripravený drevený dom je potom vyrobený vo výrobnom závode spoločnosti HONKA vo Fínsku presne podľa spracovaných výrobných výkresov.

vyroba3[1].jpgPoužitie počítačov vo výrobe drevených zrubových domov HONKA robí výrobu viac racionálnou, ekonomickou, prispôsobivou a zároveň pružnou.

Výsledkom dôkladnej prípravenosti je presnosť vo výrobe, ktorá je zárukou kvality a zároveň je garanciou, že všetky trámy takto vyrobené sú presné a kompletne pripravené pre samotnú profesionálnu montáž na stavebnom pozemku u zákazníka.

 

Všetky domy HONKA sú vyrobené z prírodného materiálu. Základnou surovinou pre výrobu značkových domov HONKA je kvalitné polárne borovicové drevo. S modernými technikami a architektonickými výhodami spoločnosti HONKA sú dnes jej drevené zrubové domy ešte viac praktickými, pohodlnými a neprekonateľne elegantnými stavbami.

FINDOM-SK, s.r.o.
Výhradný zástupca pre Slovensko
Sídlo:
Dostojevského 4532/41
058 01 Poprad
Kancelária:
Apollo Business Center
821 09 Bratislava 2
Kontakt:
+421-908 981 962
findom@honka.sk