Obchodné služby a servis

HONKA – svetový líder z Fínska vo výrobe drevených zrubových domov  ponúka kompletný ucelený systém jednotlivých prvkov ktoré tvoria jeden celok „drevený dom HONKA“ – osvedčený a hodnotený na celom svete. Zároveň Vám garantuje záruku kvality a bezchybný predaj značkového domu podľa Vášho projektu.

Prostredníctvom svojho autorizovaného zástupcu na území Slovenskej republiky FINDOM-SK, s.r.o. Vám zabezpečuje odborné poradenstvo, profesionálny prístup a kvalitný servis. To všetko Vám ponúka a to bez ohľadu na vzdialenosť v rámci územia Slovenska.

HONKA na Slovensku – výhradný zástupca FINDOM-SK, s.r.o. 

Nákup dreveného domu HONKA je zážitkom. Predstavuje veľkú investíciu a rozhodnutie založené na rozume a pocitoch.

Preto nám nestačí len predať značkové domy HONKA – svetového výrobcu, ale potrebujeme poskytnúť naším zákazníkom aj pozitívnu skúsenosť.

Aby sa tak mohlo stať, musíme sa navzájom spoznať. Bez spokojných zákazníkov by sme tu neboli.

Drevený dom HONKA zahŕňa v sebe koncept návrhu s odbornými znalosťami pretransformovanými do reality s presvedčením vytvoriť najlepší a najkvalitnejší dom na svete pre nášho zákazníka.

Vaše otázky sú pre nás výzvou a v prvom rade poďakovaním za Vaše úsilie počas celého projektu a to od začiatku nášho rozhovoru o výrobkoch HONKA, až po dokončenie tohto fantastického projektu, ktorého výsledkom je nádherná drevená zrubová stavba HONKA - stavba snov.

 

FINDOM-SK, s.r.o.
Výhradný zástupca pre Slovensko
Sídlo:
Dostojevského 4532/41
058 01 Poprad
Kancelária:
Apollo Business Center
821 09 Bratislava 2
Kontakt:
+421-908 981 962
findom@honka.sk