Prečo HONKA?

pohoda.jpg

HONKA vám ponúka to najlepšie a najkvalitnejšie riešenie zdravého bývania pre Vás. Bývanie v prirodzenom prostredí pre ľudský organizmus spojený s vôňou borovicového lesa.

Svetový líder z Fínska vo výrobe drevených zrubových domov HONKA vám neponúka rezivo na montáž drevenice, ale ponúka kompletný ucelený systém jednotlivých prvkov, ktoré tvoria jeden celok – drevený dom HONKA – osvedčený a hodnotený na celom svete. Zároveň Vám garantuje záruku kvality a bezchybný predaj značkového domu podľa Vášho projektu.

Kompletný ucelený systém HONKA – dodávka hrubej časti stavby vrátane okien, dverí, schodiska, drevených terás, balkónov a všetkých komponentov, ktoré tvoria drevený dom vhodný pre kvalitné bývanie.

„Kvalitná dodávka, profesionálna montáž a odborný servis je zárukou spokojnosti a pohody v živote človeka“ 

interier_domu.jpg

Polárna fínska borovica je to pravé drevo, ktoré je základnou surovinou pri výrobe drevených zrubových domov zn. HONKA.

Všetky drevodomy HONKA sú vyrábané z kvalitne opracovaného a vopred vysušeného borovicového dreva v tvare guľatiny alebo lepeného hranola. V porovnaní s borovicami z južných oblastí, severská borovica má lepšie tepelno-izolačné vlastnosti.

Zrubové domy HONKA ponúkajú najlepší možný komfort a prirodzenú atmosféru zdravého bývania vďaka použitiu výhradne prírodne rastúceho masívneho dreva.

Práve zruby HONKA postavené z čisto prírodných materiálov sú zvlášť vhodné pre ľudí, ktorí trpia alergiami alebo astmou.

HONKA vyrába a stavia značkové domy najvyššej kvality pre každého „

Zákazníci spoločnosti HONKA vedia, že kupujú nielen drevené zrubové domy vyrábané z prírodných materiálov najvyššej kvality, ale zároveň si kupujú aj jedinečný dom na svetovom trhu.

HONKA - svetový líder vo výrobe drevených zrubových domov kladie najväčší dôraz na kvalitu a presnosť výrobného procesu, kompletnosť dodávky a odbornosť pri samotnej realizácií zrubových domov. 

Kompletnosť dodávky je zárukou spoľahlivosti celej drevenej stavby a je garanciou optimálneho spolupôsobenia jednotlivých prvkov počas životnosti dreveného zrubového domu ako celku.

„ DREVO  je čistý prírodný produkt a preto je blízky naším srdciam “ 

Záväzok spoločnosti HONKA Slovakia

rodina.jpg

Nákup dreveného domu HONKA je pre zákazníkov rozhodujúcim zážitkom. Predstavuje veľkú investíciu a rozhodnutie založené na rozume a pocitoch.

Nám nestačí len predať najlepšie domy svetového lídra z kvalitného dreva, ale potrebujeme poskytnúť našim zákazníkom aj pozitívnu skúsenosť. Aby sa tak mohlo stať, musíme našich zákazníkov spoznať.

„Bez spokojných zákazníkov by sme tu neboli.“

Dokončenie projektu je pozitívnym zážitkom pre našich zákazníkov len v tom prípade, ak všetci pochopíme dôležitosť našej práce.

Každý zamestnanec a spolupracovník HONKY v každej fáze projektu, dokonca aj vo fáze, ktorá sa môže zdať nepodstatnou, ovplyvní konečný výsledok. 

Toto  je  základný dôvod,  prečo  sme všetci  odovzdaní  našej  dennej  práci a chápeme, že len nebeská obloha môže byť našim obmedzením, keď vytvárame malé veci dnes o trošku lepšie ako včera.


„Drevené zrubové domy HONKA majú príťažlivosť generácií. Ich úmyslom je stať sa miestom stretnutia rodín a zároveň, aby si ich generácie predávali ako zachovalú starožitnosť.”

FINDOM-SK, s.r.o.
Výhradný zástupca pre Slovensko
Sídlo:
Dostojevského 4532/41
058 01 Poprad
Kancelária:
Apollo Business Center
821 09 Bratislava 2
Kontakt:
+421-908 981 962
findom@honka.sk