Kontrola kvality, certifikácia

control_01[1].jpgZákladným cieľom spoločnosti HONKARAKENNE OYJ je vysoká kvalita všetkých produkovaných výrobkov  zn.HONKA.

Preto k problematike kontroly kvality pristupuje s maximálnou profesionalitou, odbornosťou  a zodpovednosťou, čím zaručuje svojím zákazníkom pocit bezpečného bývania v drevených domoch HONKA.

 

HONKA je držiteľom „CE“ – európsky certifikát kvality

Nepriepustné pre vietor a dážď
Steny, okná a všetky konštrukčné prvky sú testované a optimalizované v testovacích laboratóriách spoločnosti HONKA. Tu sa používa jedna z najpokrokovejších testovacích stien pre skúšanie konštrukcií až do rozmerov 3.00 x 2.50 m. Táto stena vie nasimulovať vietor s rýchlosťou až 280 km/h a zároveň intenzívny dážď s výdatnosťou až 20 l/m2.

certificate_01[1].jpgVlastné výskumné laboratórium
Testovacia stena v laboratóriu spoločnosti HONKA predstavuje zázrak techniky a dovolí takto vyvíjať konštrukcie podľa najnovších objavov.

Potvrdená kompetentnosť
Údaje a hodnoty odpovedajúce tesnosti stien sú potvrdené nezávislými testami uznávaným nemeckým inštitútom: Fraunhofer Institute for Wood Research, Wilhelm Klauditz Institute (WKI). Prvoradý cieľ výskumných aktivít Fraunhofer Institute spočíva v zlepšovaní kvality a záruk drevených produktov HONKA.

CE.jpg

FINDOM-SK, s.r.o.
Výhradný zástupca pre Slovensko
Sídlo:
Dostojevského 4532/41
058 01 Poprad
Kancelária:
Apollo Business Center
821 09 Bratislava 2
Kontakt:
+421-908 981 962
findom@honka.sk