Katalógy na stiahnutiekatalogy.jpg

Môžete si prezrieť HONKA katalógy v elektronickej podobe vo svojom počítači, alebo si ich stiahnuť do svojho počítača vo formáte PDF. Rovnako si môžete prezrieť ďalšie modely priamo na našej stránke.

Okrem prezentovaných modelov z katalógov Vám však môžeme navrhnúť vlastný model podľa vašich potrieb a predstáv.

Kniha exkluzívnych drevo stavieb:  

Prezrite si úžasnú kolekciu destinácií Honka po celom svete ! Náhľad

 

 

rodinne domy.jpg

Rodinné domy - jednoduché riešenie - katalógový dom

Na rýchle a jednoduché riešenie, Vám HONKA ponúka desiatky krásnych, osvedčených a ekologických modelov. Vyberte si model najvhodnejší pre Vás a my Vám ochotne poradíme a odpovieme Vám na všetky Vaše otázky. Každý z katalógových domov môže byť prispôsobený Vaším špecifickým požiadavkám. Poslúži Vám k tomu aj koncepcia Honka Look TM, za pomoci ktorej si podľa vlastného vkusu svoj zrubový dom dotvoríte.

 

Viac katalógov  >>

Stiahnuť

 

vikendove domy.jpg

Chaty a víkendové domy

Víkendové domy a chaty značky HONKA splnia Vaše aj tie najnáročnejšie požiadavky a potreby na prežitie Vašej dovolenky. Hlavnou inšpiráciou pri ich návrhu je zabezpečiť príjemnú a pohodovú atmosféru, ktorá poskytne maximálnu funkčnosť – koniec koncov víkendový dom má byť oázou oddychu. Či už snívate o chate pri jazere, poľovníckej chate, alebo celej chatovej osade, HONKA je ideálnou voľbou pre Vás. Každý víkendový dom HONKA je unikátny, ekologický, architektonicky atraktívny útulný dom, kde sa budete chcieť vrátiť znovu a znovu.

Viac katalógov  >>

Stiahnuť

 

sauny.jpg

Sauny, altánky, malé stavby

Katalógové sauny a saunové chatky HONKA sú ideálnym miestom pre relax a oddych od bežných pracovných starostí. Či už si ju postavíte pri jazere, alebo v lese, sauna HONKA sa stane Vaším obľúbeným luxusným relaxačným miestom. Zrubová sauna je tiež vynikajúcim doplnkom do dvora k Vášmu rodinnému domu. Nájdite si svoj model v katalógu HONKA a začnite snívať o mieste, kde uniknete od každodenných problémov.

 

Viac katalógov  >>

Stiahnuť

 

 

Konštrukčné prvky 

Konštrukčné prvky HONKA – detaily a maličkosti ktoré sú dôležitou súčasťou architektúry. Široký výber jednotlivých konštrukčných prvkov a výrobkov HONKA prostredníctvom spracovaného manuálu.

Všetky konštrukčné prvky v drevených zrubových domoch HONKA sú vyrobené z výhradne prírodného materiálu – polárnej fínskej borovice.       

Viac katalógov  >>

Stiahnuť
FINDOM-SK, s.r.o.
Výhradný zástupca pre Slovensko
Sídlo:
Dostojevského 4532/41
058 01 Poprad
Kancelária:
Apollo Business Center
821 09 Bratislava 2
Kontakt:
+421-908 981 962
findom@honka.sk