Individuálne projekty

domy_z_dreva.JPG"Štýlovosť pre náročných, ktorí hľadajú možnosť individuálneho vyjadrenia“

Vstúpte do sveta drevených zrubových domov HONKA a jedinú vec, ktorú nám o svojou drevenom dome musíte povedať, je Váš sen o drevenom zrubovom dome HONKA ...

Široká škála katalógových ponúk drevených zrubových domov nás vedie k zmiešaným pocitom a to hlavne pri výbere toho správneho dispozičného riešenia, v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Väčšinou je pravidlom, že katalógový dom je práve ten, ktorý je už postavený, ale ten Váš tam nie je.

A prečo?

interier_drevo.jpgLebo práve ten Váš patrí medzi individuálne projekty, kde je potrebné v niektorom tom dome z katalógov posunúť priečky, postaviť deliace steny, nadstaviť ho , zmeniť okná, strechu ... no jednoducho ho navrhnúť, naprojektovať, správne posúdiť a vyrobiť na mieru.

HONKA nemá problém vyrobiť dom Vaších snov.

Pri dodržaní pravidiel o drevených stavbách dokáže preniesť Váš projekt z hviezdnej oblohy na výkres a potom ho premiestniť do reality.

V tomto prípade sa Váš vysnívaný dom stáva individuálnym projektom a na takýto dom máte aj svoje autorské práva.

Individuálny dom z masívneho dreva, dom HONKA môže byť navrhnutý a vyrobený v klasickom alebo modernom štýle. Záleží len na Vás...

Individuálne domy

Rodinné domy značky HONKA sú súčasne krásne a dokonale funkčné. Sú vyrábané z masívneho dreva pochádzajúceho z Fínskych lesov, pričom ich výroba je nadviazaná na storočnú tradíciu. Samotný výrobný proces je od začiatku až po koniec ekologický a výsledkom toho je útulný, príjemný a energeticky úsporný dom. Naše domy sú na mieru navrhnuté tak, aby vyhovovali Vaším osobným potrebám a želaniam - aby ste si vytvorili  domov svojich snov. 

Zrubové domy a celkovo zrubové stavby majú mnoho výhod, či už sa jedná o rodinné domy, hotely, sauny, alebo dokonca celé dediny. Okrem jedinečných domov navrhnutých podľa individuálnych požiadaviek klienta, ponúkame aj pestrú škálu katalógových domov, pri ktorých je urýchlený návrh, výroba a aj výstavba. Zrubový dom HONKA je útulná, ekologická stavba, ktorá dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia. Pričom sa stane dokonalým domovom pre Vás a celú Vašu rodinu.

Jednou z hlavných hybných síl nášho úspechu je náš rozsiahly balík služieb, ktorý je špeciálne prispôsobený pre každého zákazníka. Balík môže obsahovať rôzne špeciálne požiadavky, od individuálneho dizajnu, prispôsobeného daným podmienkam a požiadavkám, až po rôzne štádia dokončenia projektu – ponúkame aj možnosť výstavby na kľúč.  V súčasnosti sú po svete realizované rôzne veľké projekty, ako sú hotely, reštaurácie, rekreačné strediská, školy, obchody, nemocnice, dokonca aj celé rekreačné dediny a areály.

FINDOM-SK, s.r.o.
Výhradný zástupca pre Slovensko
Sídlo:
Dostojevského 4532/41
058 01 Poprad
Kancelária:
Apollo Business Center
821 09 Bratislava 2
Kontakt:
+421-908 981 962
findom@honka.sk