INVESTIČNÝ PROJEKT -  GOLF VILLAGE SLOVAKIA

V krásnom prostredí golfového ihriska pod Tatrami vo Veľkej Lomnici sa v súčasnosti realizuje individuálny projekt pod názvom GOLF VILLAGE SLOVAKIA.

final dron 5 upravene.jpg

 Rezervujte si jediné pozemky piamo na golfovom ihrisku a stante sa súčasťou vybranej spoločnosti v štýlových drevených domoch zn. HONKA!

Jedná sa o predaj pozemkov priamo na golfovom ihrisku v vrátane výstavby drevených zrubových domov HONKA.

Pozemky sa nachádzajú v severnej časti golfového ihriska vo Veľkej Lomnici pozdĺž jamky č.3 a pri odpaliskách jamky č.4 s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry.

Stavebné pozemky na golfovom ihrisku – pozemky sú určené pre výstavbu domov a rekreačných chát.

V ponuke sú pozemky s výmerou od cca 500 m2.

Cena stavebného pozemku vrátane inžinierskych sieti
a s prípojkou na pozemku sa pohybuje od 130,-EUR bez DPH.
( k cene sa pripočítava príslušné DPH platné v čase fakturácie kúpy )

Drevené zrubové domy HONKA sú realizované ako domy na kľúč.
V ponuke sú aj navrhované typy zrubov HONKA s možnosťou ich individuálnej úpravy podľa požiadaviek zákazníka.

 

Projekčné podklady sú spracované v licenčnom programe HONKA CAD. Podklady sú vlastníctvom spoločnosti FINDOM-SK, s.r.o., chránené autorským právom. 

Neváhajte nás kontaktovať:

Kontaktná osoba:      Ing. Ľuboslava Osvaldová
                                      mobil: +421 905 963 366

"Kvalitné BÝVANIE s garantovanou INVESTÍCIOU na celý život"

Celý projekt je situovaný priamo v severnej časti PGA Golfového ihriska vo Veľkej Lomnici s nádherným pohľadom na Vysoké Tatry, ktoré sú obľúbeným miestom aj pre rodiny s deťmi, dovolenkárov, či obchodných cestujúcich. 

Jedná sa o predaj pozemkov, na ktorom môže byť postavený len drevený zrubový dom zn.HONKA, postavený výhradným zástupcom pre Slovensko a realizátorom drevených domov zn. HONKA - firmou FINDOM-SK, s.r.o.

Pozemky sa nachádzajú v severnej časti samotného golfového ihriska pri jamke č.3 a jamke č.5 a odpalisku 4.

Drevené zrubové domy zn.Honka sú riešené výhradne len z kvalitného celomasívneho borovicového dreva priamo vyrobené vo Fínsku a sú dodávané v kompletnej dodávke od výrobcu, čím je zaručená kvalita.

Garancia kvality domov zn. HONKA je zabezpečená stavebnou odbornosťou realizátora stavieb vrátane projekcie, profesionálnej montáže a samotným zaručeným celoživotným servisom.

Samotné drevené zrubové domyrekreačné chaty sú realizované výhradne z lepeného hranola MLL182 a MLL204. Nosným stavebným materiálom je vysokokvalitná fínska borovica a prírodný kameň, čo je zárukou zdravého bývania.

Transparentný exteriérový náter drevených zrubových domov  necháva vyniknúť krásu a neprekonateľnú eleganciu kresby severskej borovice.  Vôňa borovicového dreva a čaro nádhernej prírody na golfovom ihrisku je balzamom na našu dušu v dnešnej uponáhľanej dobe reality.

Zachovaním štýlu a kompletnosti dodávky zn. HONKA je zaručená architektonická celistvosť územia, jej kvalita a celkový urbanizmus vo vzťahu k prírode.

Jedná sa o výnimočný projekt , ktorý je situovaní priamo v prírode, ako celok v ochrannom pásme Tatier a s nádherným a dominantným pohľadom na Vysoké Tatry a golfové ihrisko.

" Nepopierateľný exkluzívny dizajn drevodomov HONKA s útulnou interiérovou atmosférou  a svojou osobitou architektúrou sa preniesol do spokojnosti našich HONKA klientov "

FINDOM-SK, s.r.o.
Výhradný zástupca pre Slovensko
Sídlo:
Dostojevského 4532/41
058 01 Poprad
Kancelária:
Apollo Business Center
821 09 Bratislava 2
Kontakt:
+421-908 981 962
findom@honka.sk